• Son
CXJAY 6/10/12 Izgaralar İzle Depolama İzle Organizatör Vitrin Kutusu Deri İzle Kutusu Tutucu Sevgililer Hediye için (Boyut:

CXJAY 6/10/12 Izgaralar İzle Depolama İzle Organizatör Vitrin Kutusu Deri İzle Kutusu Tutucu Sevgililer Hediye için (Boyut:

₺ 710.97
sayı
Mağazada

1. Saatlerinizi bir dükkanda veya tuvalet masanızda sergilemek için en iyisi. 2. 12 ekleme ızgarası ve içinde 12 çıkarılabilir ped ile saatlerinizi düzenli tutun. 3. Saatlerinizi ve ev takı dekorasyonunuzu görüntülemek için idealdir. 4. Ev takı dekorasyonu için de iyidir, saatlerinizi ve mücevherlerinizi tozdan uzak tutun. 5. Kişisel kullanım ve iş kullanımı için mükemmeldir. "KÜPELERİN VAR MI ?"Her yerdeler mi?Her sabah eşleşen bir çift bulmak için mücadele ediyor musunuz?Yoksa sizin veya sevdiklerinizin genişleyen küpelerini veya diğer mücevher koleksiyonlarını barındıracak en güzel mücevher kutusunu mu arıyorsunuz?Küpe Kutusu aradığınız şey!Tüm küpelerinizi her bölmede düzgün bir şekilde eşleştirecek ve güzel bir şekilde görüntülenecektir.Bunu garanti ediyoruz ve müşterilerimiz de öyle."NİHAİ MÜCEVHER KUTUSU" Çekici Çağdaş Tasarım - Bunu tasarlarken her küçük ayrıntıya çok dikkat ettiğimiz çok açık box.No Daha fazla Yanlış Mücevher-Düzgün bölmeleri ve tepsileri ile bu kutu tüm mücevherlerinizi tek bir yerde organize edecek ve sergileyecektir .Paket içeriği : 1 x Mücevher kutusu.

Ana özellikleri

Müşteri seçim