• Son
AUSTARK 24 Adet Kalemtıraş Manuel, Çeşitli Renk Küçük Çift Delik Kalemtıraş Toplu Okul Ofis Ev için Kapaklı (Triangle-24)

AUSTARK 24 Adet Kalemtıraş Manuel, Çeşitli Renk Küçük Çift Delik Kalemtıraş Toplu Okul Ofis Ev için Kapaklı (Triangle-24)

₺ 50.97
sayı
Mağazada

【PACKAGE】Sevimli ve fonksiyonel kalemtıraş manuel, 24 parça ile birlikte geliyor.Kırmızı, yeşil, sarı ve mavi renklerde çeşitli şeffaf renkler.Öğrenciler ve öğretmenler, çocuklar ve yetişkinler için sınıfta, toplum merkezinde kullanmak için harika bir hediye. 【HİGH QUALİTY】Handheld kalemtıraş üçgen şekli ile.Plastik çerçeve ve kaliteli matal tıraş bıçağı içinde, çocuklar ve yetişkinler için kullanımı kolay. 【DUAL HOLE】2 Boyutu delik için farklı çap kalemler, mum boya.Büyük delik çapı 0.43 inç (1.1 cm), ve küçük delik 0.31 inç (0.8 cm).Her türlü yuvarlak veya elmas kaleminiz için uygundur. 【COMPACT VE SEVİMLİ BOYUTU】 1 paketi ile 1. 57x1.57x2. 16 inç (4x4x5. 5 cm) ve 0.72 gram (20.5 g), kompakt ve sevimli boyutu tasarım, her yerde taşımak için uygun. 【KAPAK VE KONTEYNER】 Kapak kısmı bıçağı iyi koruyabilir ve üçgen kap kalem talaşlarını saklar, sadece temizlemek için bıçak parçasını çıkarmanız gerekir. Kırmızı, Mavi, Sarı ve Yeşil renkte Çok Renkli 24 adet Kalemtıraş ve her rengin 6 adet vardır.Metal bıçak ve plastik konteynırdan yapılmış, her yere taşınabilecek kadar küçük ve hafif.Yaygın Artprojects Çocuklar ve Yetişkinler için, Okul, Ofis ve Evde kullanılan. 2 kutuda 24 adet manuel kalemtıraş ve her kutuda 12 adet var.Nefis paketi convenienct depolama yapar.Kompakt ve taşınabilir tasarım, masanızda yer kaplamaz.Kapak kısmı bıçağı iyi koruyabilir.Talaşları kolayca saklamak için hazneli manuel kalemtıraşlar.Kolay temizlenir ve sızıntı yapmaz. Farklı çaplı kalemler, boya kalemi için 2 boyutlu delikler.Büyük delik çapı 0.43 inç (1.1 cm), ve küçük delik 0.31 inç (0.8 cm).Her türlü yuvarlak veya elmas kaleminiz için uygundur. 24 Paket kalemtıraş kılavuzu, okuldaki çalışma ortaklarıyla veya evdeki kardeşleriyle veya ofiste iş ortaklarıyla paylaşmak için harika okul malzemeleri.Öğrenciler ve öğretmenler, çocuklar ve yetişkinler için sınıfta, toplum merkezinde kullanmak için harika bir hediye.Bir sanat eğitimciler için gerekir. Kırmızı, Mavi, Sarı ve Yeşil renkte Çok Renkli 24 adet Kalemtıraş ve her rengin 6 adet vardır.Metal bıçak ve plastik konteynırdan yapılmış, her yere taşınabilecek kadar küçük ve hafif.Yaygın Artprojects Çocuklar ve Yetişkinler için, Okul, Ofis ve Evde kullanılan.Kompakt ve taşınabilir tasarım, masanızda yer kaplamaz.Kapak kısmı bıçağı iyi koruyabilir.Talaşları kolayca saklamak için hazneli manuel kalemtıraşlar.Kolay temizlenir ve sızıntı yapmaz. Farklı çaplı kalemler, boya kalemi için 2 boyutlu delikler.Büyük delik çapı 0.43 inç (1.1 cm), ve küçük delik 0.31 inç (0.8 cm).Her türlü yuvarlak veya elmas kaleminiz için uygundur. 24 Paket kalemtıraş kılavuzu, okuldaki çalışma ortaklarıyla veya evdeki kardeşleriyle veya ofiste iş ortaklarıyla paylaşmak için harika okul malzemeleri.Öğrenciler ve öğretmenler, çocuklar ve yetişkinler için sınıfta, toplum merkezinde kullanmak için harika bir hediye.Bir sanat eğitimciler için gerekir.

Ana özellikleri

Müşteri seçim