• Son
Çocuk Elektrikli Diş Fırçası, 2W IPX7 U-Şekilli USB Şarj Ultrasonik Otomatik Diş Fırçası

Çocuk Elektrikli Diş Fırçası, 2W IPX7 U-Şekilli USB Şarj Ultrasonik Otomatik Diş Fırçası

₺ 99.87
sayı
Mağazada

Sevimli karikatür tasarımı 3 yaş ve üstü çocuklar için uygundur.İlginç görünüm, çocukların dişlerini daha uzun süre fırçalamalarına ve sağlıklı fırçalama alışkanlıkları geliştirmelerine yardımcı olabilir.Senin için harika bir seçim.IPX7 su geçirmez sızdırmazlık tasarımı ile bebek banyo yaparken de kullanılabilir.Ürün suya yerleştirilir ve ıslatılırsa, ürün hasar görmeden normal şekilde kullanılabilir.Güvenle kullanabilirsiniz.Şarj etmek için USB'ye bağlandığında, evde veya seyahat sırasında kullanım için uygun olan LED göstergesi yanar.Ergonomik U şeklindeki fırça kafası, çocukların diş yapısının şekli ve mekaniği için uygundur.Size yeni ve farklı bir kullanım hissi getirin.Yumuşak nipel sınıfı silika jel, rahat bir fırçalama hissi sağlar ve orijinal V şeklindeki temizleme yolları, diş etlerine zarar vermeden etkili bir şekilde derinlemesine temizleyebilir.Kalitesi garantilidir.Çok fonksiyonlu mod, 2 temizleme modu, nazik mod 50 saniye içinde dişleri ve diş etlerini nazikçe temizleyebilir ve temizleme modu 120 saniye içinde tartar temizleyebilir ve çıkarabilir.Farklı ihtiyaçlarınızı karşılayın.Şartname : Öğe Türü : Çocuk Ultrasonik Elektrikli Diş Fırçası Malzeme : ABS Kolu + Silikon Fırça Kafası + Fırça Saç Fırça Kafası Ağırlık : Yaklaşık. (Tam şarj) döngüsü 1 Paket Listesi : 1 x diş Fırçası Gövde 1 x Düz Kafa 1 x U Fırçası Şeklinde Fırça başlığı 1 x USB Kablosu Not : fırçalama 25-30 gün 311g/11oz Ana Güç : W Şarj Girişi Rated : 5 V/1 A Şarj Süresi : Dahili Pil Yaklaşık 2 Saat : 3.7 V/450m Ah Lityum Pil Çalışma Saatleri : 2 dakika her sabah ve akşam, bir toplam. İlk kullanım için lütfen ana bilgisayarı şarj edin; pil göstergesi sürekli yanıp sönüyorsa, pilin %10'dan az olduğu ve şarj edildikten sonra açılabileceği anlamına gelir. 2. Pil göstergesi aralıklı olarak yanıp söner, bu da şarj olduğu anlamına gelir ve gösterge uzun bir ışığa döndüğünde, tamamen şarj olduğu anlamına gelir. 3. Fırça başı günlük tüketim deneyler göstermektedir.Bir fırça kafasının uzun süre kullanılması, fırça kılları arasındaki mikropların büyük miktarda artmasına neden olur ve bu da ağız temizliğine elverişli değildir. 4. Doğru diş fırçalama yöntemi son derece önemlidir.Bazı insanlar dişlerini daha sert fırçalar ve saç dökülmesi bir ay içinde çok ciddidir; Bazı insanlar bunu çok nazikçe kullanır ve 3 ay sonra hala sağlamdırlar.Ekranın bazı sorunları var.Genel olarak, fırçalamanın yaklaşık 100g. 5'e ihtiyacı vardır. Fırça kafasının bakımı : diş fırçasının yüzeyine sertçe basmak, fırça kıllarının alt kısmının çatallanmaya eğilimli dişlerle temas etmesine neden olur!Lütfen endişelenmeyin, fırça kıllarını hemen kaynar suyla haşlayın ve fırça kılları bozulmadan kalacaktır!Bu tip fırça kılları yumuşak malzeme kullanır!Bölünmeye karşı!Tüylenme önleyici!.

Ana özellikleri

Item Type:
Children Ultrasonic Electric Toothbrush
Material:
ABS Handle + Silicone Brush Head + Brush Hair Brush Head
Weight:
Approx. 311g/11oz
Host Power:
2W
Rated Charging Input:
5V/1A
Charging Time:
About 2 Hours
Built-In Battery:
3.7V/450mAh Lithium Battery
Working Hours:
2 minutes each morning and evening, a total of 25-30 days brushing cycle (when full charged)
Package List:
1 x Toothbrush Body :
1 x Straight Handle Brush Head :
1 x U-Shaped Brush Head :
1 x USB Data Cable :
Note:
1. For the first use, please charge the host; if the battery indicator flashes continuously, it means that the battery is less than 10%, and it can be turned on after charging. :
2. The battery indicator flashes intermittently, which means it is charging, and when the indicator turns to a long light, it means it is completely charged. :
3. Experiments show that the brush head is a daily consumable. Using a brush head for a long time will cause the microbes between the brush hairs to increase in a large amount, which is not conducive to oral cleaning. :
4. The correct method of brushing teeth is extremely important. Some people brush their teeth harder, and the hair fall is very serious in one month; some people use it very gently, and they are still intact after 3 months. The display has certain problems. Generally, brushing needs about 100g. :
5. Maintenance of the brush head:
pressing hard on the surface of the toothbrush will cause the bottom of the brush hairs to contact the teeth, which is prone to bifurcation! Please don't worry, immediately scald the brush hairs with boiling water and the brush hairs will restore intact! This type of brush hairs uses soft material! Anti‑split! Anti‑furry!

Müşteri seçim