• Son
2021 Güncellenmiş Zincir Tambur Kaldırıcı - 2000 lbs Kapasite - Mavi Plastik ve Metal Tamburlar için Uygundur (Standart Versiyon)

2021 Güncellenmiş Zincir Tambur Kaldırıcı - 2000 lbs Kapasite - Mavi Plastik ve Metal Tamburlar için Uygundur (Standart Versiyon)

₺ 239.97
sayı
Mağazada

♦ UYGULAMA KAPSAMI : 30 ve 55 galonluk kapalı metal/plastik bidonları üst dudak ile kaldırmak için tasarlanmıştır.Açık tamburları kaldırmak için kullanılamaz. ◆ MAKSİMUM YÜK KAPASİTESİ : 2000 lbs.Tek Zincirli Yük Kapasitesi : 1000 lbs.OSHA ve ANSI standartlarını karşılar. ✔ YÜKSELTİLMİŞ ÇOK FONKSİYONLU ÜST KALDIRMA halkası : Forkliftlerle veya forkliftlerle harika çalışır. cranes.No ek aksesuarlar gereklidir. ♦ YAYLI YÜKSELTİLMİŞ KARBON ÇELİK KANCA : Yeni kanca modeli, herhangi bir hasara neden olmadan tamburun güvenli bir şekilde kavranmasını sağlamak için kalınlaştırılmış ve genişletilmiştir. ♦ UYGULAMA : Ağır metal veya plastik varillerin daha kolay ve daha hızlı kaldırılması / taşınması, depolarda veya çiftliklerde yükleme veya boşaltma verimliliğini önemli ölçüde artırır. 1.Hızlı kurulum / demontaj.Ürünümüzü daha önce hiç kullanmasanız bile kullanımı kolaydır. 2.Verimliliği artırın : Eski günlerde ihtiyaç duyulan iki kişi vardı.Gelişmiş tambur kaldırıcımızı kullanarak işi kolayca halletmek için yalnızca bir kişi gereklidir. 3.İyi yapılmış ve çok beceriksiz değil.Zincir yapısı nedeniyle saklanması kolay olan bu tambur kaldırıcı, bir kutuya kolayca sığabilir 8.6*8*2.95 inç.Bir depoda veya kamyonette fazla yer kaplamaz. 4.Geniş uygulama yelpazesi : Metal / plastik bidonları kaldırma işini kolayca halledin. 5.Daha geniş kancalar : Tambur için daha fazla koruma sağlıyoruz.Bu unbroadened kanca hasar veya operasyon sırasında tambur yüzeyine delik eğilimindedir plastik drumsas için özellikle doğrudur. 6.Çok yönlü kaldırma halkası : Ek sabitleme gerektirmeden doğrudan vinçlerde ve forkliftlerde kullanılabilir.

Ana özellikleri

Müşteri seçim