• Son
YİNZHİ Bilgisayar Ağ Aksesuarları 10 m CAT6 Ultra-İnce Düz Ethernet Ağ LAN Kablosu, Yama Kurşun RJ45 (Siyah) (Renk: Mavi)

YİNZHİ Bilgisayar Ağ Aksesuarları 10 m CAT6 Ultra-İnce Düz Ethernet Ağ LAN Kablosu, Yama Kurşun RJ45 (Siyah) (Renk: Mavi)

₺ 196.50
sayı
Mağazada

Bu yüksek kaliteli ağ aksesuarı, yüksek kaliteli malzemeler kullanır ve garantili kalitede profesyonel bir üretici tarafından üretilir.Her ürün, dayanıklı ve uzun bir servis ömrüne sahip olan sevkıyattan önce kalite kontrolü için özel bir personele sahip olacaktır.İletim kararlıdır, size daha iyi veri iletimi ve daha yüksek sinyal gücü sağlar.Basit ve kullanımı rahat. 10 m CAT6 Ultra-ince Düz Ethernet Ağ LAN Kablosu, Yama Kurşun RJ45 (Siyah). 1. Bu yüksek kaliteli düşük profilli cat 6 ağ kablosu gigabit bağlantıları için idealdir.2. Bakır kablo, 1000mbps'ye kadar hızlara izin verir ve düşük profilli tasarımı, kablo 1.4 mm'den biraz daha yüksek olduğu için zeminlerin veya halıların altında kolayca çalıştırılmasını sağlar.3. Kalıplanmış RJ45 uçlu Cat6 UTP düz ağ kablosu sadece 1,4 mm kalınlığında ve 6 mm genişliğindedir.4. Bu düz uzun yama kabloları, herhangi bir conta tipinde (düz, ev,ofiste) en rahat olanıdır, en dar alanlar için kolayca uygundur. 5. Gigabit 1000 BASE-T, 100 BASE-T, 10 BASE-T, yüksek hızlı veri aktarımını destekleyin.6. Cat6 kablosu PC'ler, bilgisayar sunucuları, yazıcılar, yönlendiriciler, anahtar kutuları, ağ medya oynatıcıları, NAS, Vo IP telefonları, Po E cihazları ve diğerleri için kullanılan yüksek hızlı ethernet kablosu.

Ana özellikleri

Müşteri seçim